Eda Erdem Dündar, Fenerbahçeli alt yapı sporcularla bir araya geldi

Fenerbahçe kulübü, gençlere saha içi ve saha dışında farklı bakış açıları kazandırmak ve onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak adına çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor.
 
Bu çerçevede Fenerbahçe Futbol Akademisi ve Voleybol Şube tarafından organize edilen etkinlik kapsamında Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı ve A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde altyapı sporcularıyla bir araya geldi.
?

Fenerbahçe Futbol Akademisi Genel Koordinatör Yardımcısı Ali Ekber Düzgün’ün moderatörlüğündeki söyleşide kariyeri başarılarla dolu Kaptan Eda Erdem Dündar, genç sporcu adaylarına tavsiyelerde bulundu.
 
Elde ettiği başarıları, unutulmaz anları, daima ‘Aile’ olarak tanımladığı Fenerbahçe ve daha pek çok konuda geleceğin sporcularına tecrübelerini aktaran kaptan, gençlerin sorularını da yanıtladı.

Söyleşinin sonunda Fenerbahçe Futbol Akademisi Genel Koordinatör Yardımcısı Ali Ekber Düzgün, kaptan Eda Erdem Dündar’a Cumhuriyetimizin 100. yılı anısına hazırlanan forma ile çiçek hediye etti.
 
Etkinliği Fenerbahçe TV’ye değerlendiren Eda Erdem, “Gerçekten çok keyifliydi. Küçük yaş gruplarıyla bir arada olmak ve onların enerjisini hissetmek bana çok iyi geldi. Hem voleybolcularla hem de geleceğin futbolcu adaylarıyla bir arada olmak çok keyifliydi. Kendimi anlatmaya çalıştım. Kariyerimi, yaşadığım zorlukları, bugüne gelirken nelerle karşılaştığımı ve onların sorularını cevaplamaya çalıştım. Onlara ilham kaynağı olmaya çalıştım. Enerjileri bana çok iyi geldi.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x