Onlar aşka aşık burçlar. Çünkü aşık olunca gözleri başka hiçbir şey görmüyor. İşte aşk müptelası 3 burç!

AŞKA AŞIK ÜÇ BURÇ!

İKİZLER BURCU

İkizler burcu için aşk bambaşka bir duygudur. Onlar aşkları için her şey yapabilirler. Bir de onları platonik aşıkken görün adeta çılgına dönüyorlar. “Aşk için ölmeli aşk o zaman aşk” şarkısı İkizler için yazılmış. Kendilerinden vazgeçerler aşktan vazgeçmezler. İkizler burcunun en takıntılı oldukları şeydir.

Oldukça sosyal yapınla çevren daima kalabalıktır ve aşksız kalman mümkün değildir. Karşındaki kişiyi sürekli şaşırttığın için, çoğu kez, partnerler seninle ilgili duygularında zorlanırlar. Bir kişiye bağlanmak sizin için çok zor olduğu için, kalpsizlikle suçlanabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Terazi burçları tam aşk insanıdırlar. Onlar her şeye aşıklar. Duygularının hayatın temelini oluşturduklarını düşündükleri aşk konusunda çok çaba sarf ederler. Terazi burçları aşık olunca bambaşka bir insana dönüşürler. Terazi burçlarının aşkı çok saf ve temizdir.

Aşka aşık olma durumundan bahsettiğimizde gözümüzün önüne daima, mantığını düşüncelerinin tozlu bir kenarına bırakmış ve var gücüyle duygularına asılan insanlar geliyor. Bu durumun kontrollü ilerlemesi veya ilerletilmesinin mümkün olmayacağını düşünüyoruz; ancak Teraziler, bu konuda bizi şaşırtmak için buradalar. İşin aslına bakacak olursanız, Terazilerin aşka aşık olarak nitelendirilmesini kimse beklemiyor, zira bu insanlar, gerçek bir ilişkiye atılmadan önce duygu ve düşüncelerini kendilerine saklamalarıyla tanınıyorlar. Romantizme olan bakış açılarının bir hayli idealist olduğunu söyleyebiliriz, bu sayede aşklarını doruklarda yaşarken kontrolü elden bırakmıyor ve hem kendilerine hem de partnerlerine problem yaratmıyorlar. Teraziler aşkı buldu mu herkesten, her burçtan çok sevebilir; ancak bunu öyle profesyonelce gizlerler ki sevdikleri insan ömür boyu bu gerçekten bihaber yaşayabilir.

ASLAN BURCU

Aslan burçları için aşk olmazsa olmazdır. Çünkü onlar hemen aşık oluyorlar. Her ne kadar egoist olarak algılansalar da aşk Aslan burçları için çılgın bir duygudur. Aşk için çaba sarf etmeyi severler. Sadece değer görsünler onlar için yeterli.

Aslan burcu insanların aşkta gösterişi sevdiğini söyleyebileceğimizi düşünüyoruz. Aşkını ve duygularını kendine saklamayı ve kimselere belli etmeden gizli sokak köşelerinde yaşamayı tercih eden diğer birçok burcun aksine Aslanlar, hayatının aşkını bulduğunu tüm dünyaya sevinç ve heyecan ile ilan etmek isterler. Aşkın kralları ve kraliçeleri oldukları söylenir, romantizmin kraliyet ailesi olarak nitelendirilirler. Sevgi gösterme konusunda da bir numara oldukları düşünülüyor, zira bu burç için hiçbir sürpriz ve hiçbir hediye, partnerini şımartmak için yeterli değil! Aşk için her şeyi yapmaya hazır bu romantik burcun karşılığında tek bir beklentisi var; takdir ve ilgi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir