Ünlü K-Pop Şarkıcısı Nahee Son Konserinden Kısa Bir Süre Sonra Hayatını Kaybetti!

Sevenleri tarafından Nahee olarak bilinen K-Pop şarkıcısı Kim Na hee, 2019 yılında ‘Blue City’ adlı single’ı ile büyük bir çıkış yapmıştı. 24 yaşındaki şarkıcı-söz yazarı son konserinden kısa bir süre beklenmedik şekilde hayatını kaybetti. Acı haber Nahee’nin plak şirketi tarafından duyuruldu.

Tüm dünyayı kasıp kavuran K-Pop fırtınasının sevilen isimlerinden bir tanesi de Nahee adıyla tanınan Kim Na hee olmuştu.

Güney Koreli şarkıcı Nahee 2019 yılında elektronik temelli ‘Blue City’ adlı single parçasıyla müzik dünyasına başarılı bir giriş yaptı.

Ardından “Blue Night” ve “Gloomy Day” adlı parçalarla sevenleriyle buluşmaya devam eden Nahee kısa sürede geniş bir hayran kitlesi kazanmıştı.

Genç şarkı ve söz yazarı, “I’m Not Fine”, “I’m So Confused”, “Love Note”, “I Can’t Sleep” ve “Treasure” gibi popüler şarkılarla dinleyicilerinin kalbini yeniden kazanmıştı.

Geçtiğimiz temmuz ayında son şarkısı ‘Rose’u piyasaya süren Nahee hakkında çok üzücü bir haber geldi.

8 Kasım’da vefat eden Nahee’nin plak şirketi Mun Hwa acı haberi sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Şirket tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

‘Şarkıcı-söz yazarı Nahee dünyamızı terk edip gökyüzünde bir yıldız oldu.

Nahee’yi destekleyen ve seven hayranlarınıza ani haberler getirdiğim için üzgünüm.Merhumun son yolculuğuna en derin başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.’

Henüz 24 yaşında hayatını kaybeden K-Pop’ın sevilen ismi Nahee’nin ölüm nedeni ise henüz açıklanmadı.

Son konserinin üzerinden yalnızca birkaç gün sonra vefat eden Nahee’nin beklenmedik ölümü tüm sevenlerini de derinden sarstı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x